Advert
Döviz Kurları
 • Bist : 103.408
 • Altın : 230,53
 • Dolar : 5,4670
 • Euro : 6,2278
İstanbul Hava Durumu
Kar Yağışlı Sıcaklık : 3°C / 0°C Durum : Kar Yağışlı
Bu haber 01 Ekim 2014 10:28:09 Tarihinde eklenmiştir. 2214 Defa Okundu.

Böyle kapris ne görüldü, ne duyuldu!..

Ünlü oyuncular; 'kaprisleriyle' ilgili iddialarla basında haber olmaya devam ediyor.

Böyle kapris ne görüldü, ne duyuldu!..

Bugün'den Gülden Avuç'un haberine göre Fahriye Evcen’in yaptığı kaprisler son dönemde magazin dünyasına bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu önce yönetmen Hilal Saral’la, ardından da rol arkadaşı Elçin Sangu’yla tartıştı. Ancak Evcen gibi birçok ünlü oyuncu da kaprisleriyle bir dönem adından söz ettirmişti. İşte Evcen’le yeniden gündeme gelen oyuncu kaprisleri.

FAHRİYE EVCEN: 'HER SETTE VUKUATI VAR'

Evcen’in basına yansıyan ilk ‘kapris’ haberi Yalancı Bahar dizisinin setinde gerçekleşti. İddiaya göre Evcen, kostüm görevlilerine "Gerizekalılar" diyerek bağırmıştı. Çalıkuşu’nun setinde ise makyözle tartıştığı için çekimler iptal olmuştu.

Kurt Seyit ve Şura’nın tanıtım çekiminde Kıvanç Tatlıtuğ’u 3 saat bekletince, yakışıklı oyuncu çıldırmıştı. Kurt Seyit ve Şura dizisinin ilk çekim gününde, kendisini beklettiği için yönetmen Hilal Saral’la tartıştı ve seti terk etti. Birkaç gün sonra sette oyuncu Elçin Sangu’yla tartışıp, rol arkadaşını ağlattı.

MERYEM UZERLİ: 'KOŞU BANDI KAPRİSİ'

Kaldığı otelin spor salonunda hayranlarının ilgisinden bunalan Meryem Uzerli, otelin koşu bandını odasına taşıtmak istemişti. Uzerli’nin kaprisi otel yönetimi tarafından reddedilince, yapımcı 4 bin liraya koşu bandı almıştı.

SANEM ÇELİK: 'HERKESİ CANINDAN BEZDİRDİ'

Sa­nem Çe­li­k’­in, kaprisleriyle ek­ra­na ve­da eden 'İna­dı­na Ya­şa­mak' di­zi­si­nin se­tin­de, yö­net­men­den oyun­cu­la­ra her­ke­si ca­nın­dan bez­dir­di­ği id­di­a edil­di. Se­nar­yo­dan, çe­kim­le­re ka­dar her şe­ye mü­da­ha­le eden Çe­lik, yö­net­men Ser­dar Akar'ı çıl­dırt­tı.

NAZ ELMAS: 'SET ÇALIŞANLARINA KÖTÜ DAVRANIYOR'

Naz El­mas'ın set­te çı­kan ye­mek­le­ri be­ğen­me­di­ği ki­mi za­man set ça­lı­şan­la­rı­na kö­tü dav­ran­dı­ğı bu yüz­den de çok se­vil­me­di­ği id­di­a edi­li­yor.

KIVANÇ TATLITUĞ: 'EMEKTAR OYUNCUYU KIZDIRDI'

Kı­vanç Tat­lı­tuğ, 45 yıl­lık emek­tar oyuncu En­gin Şen­kan'la set­te kav­ga et­ti. Tat­lı­tuğ, us­ta oyun­cuy­la kar­şı­lık­lı sah­ne­sin­de oyun ver­mek is­te­me­di ve Şen­kan ko­nu­şur­ken gül­me­ye baş­la­dı. İki­li ara­sın­da­ki sert tar­tış­ma Şen­ka­n’­ın ‘Ter­bi­ye­siz he­ri­f” di­ye ba­ğı­rıp se­ti terk et­me­siy­le son bul­du.

Yorum Yap

Toplam 0 Kez yorumlandı.
Advert
Advert
Advert

Çok Okunanlar

Son Yorumlananlar

  Advert

  Arşiv Arama

  HAVA DURUMU
  Gün
  Bugün
  Sıcaklık
  3°C / 0°C
  Durum
  Kar Yağışlı
  Namaz Vakitleri
  İmsak
  05:31
  Güneş
  06:58
  Öğle
  13:18
  İkindi
  16:42
  Akşam
  19:26
  Yatsı
  20:46
  Advert

  Anket

  Tümü
  Sitemizi Nasıl buldunuz.. ?
  Çok Güzel
  Kötü
  İdare Eder